Dětský pokojík a další malby:
Nacenění maleb na zdi probíhá individuálně. Vždy je třeba zohlednit plochu zdi, složitost motivu, použité barvy a dalších několik detailů. Proto neváhejte nechat si nacenit malbu právě pro Vás.

Obraz na zakázku:
Namalování obrazu technikou airbrushtaktéž nelze přesně nacenit. Platí to samé, co u maleb na zdi.

Výroba loga
Při Výrobě loga dostáváte vybrat ze čtyř návrhů, následně se vítězný návrh znovu rozpracuje do čtyř variant a z těch si vyberete vítěze, u kterého ještě proběhne poslední korektura.
Logo od nás dostanete na cd v nejčastěji používaných grafických formátech.
Cena výroby loga: 4500,-

Výroba webových stránek, eshopu
Ceny jsou velmi individuální dle rozsahu stránek, použitých dynamických prvků, flashových animací a dle náročnosti grafických prací. Jsme schopni Vám nabídnout i koupi domény a webhosting.

Dekorativní polep vozu
Vyberete si ze šesti různých návrhů, které Vám připravíme do fotky Vašeho vozu pro lepší představu výsledného efektu. Polep si lze u nás nechat zdarma nalepit nebo Vám ho můžeme poslat poštou i s návodem k lepení. Cena opěz závisí na Vaši náročnosti, velikosti polepu atd.

Výroba cedule
U cedulí a dalších reklamních předmětů je opět mnoho faktorů určijících cenu. Tloušťka a plocha desky, tisk/řežaná grafika, množství atd. Proto nás neváhejte se svou poptávkou oslovit a zjistit tak Vaši cenu

 

 

Zde naleznete naceněné některé naše práce. Každá práce je jiná a vychází z individuálních přání zákazníka, proto i ceny jsou individuální dle náročnosti a použitého materiálu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poslední práce

picture 1

picture 2

Tady můžete vidět naše poslední práce.

více