MALOVÁNÍ MOTIVŮ NA ZDI, OBRAZY NA ZAKÁZKU

Nabízíme netradiční výzdobu dětských pokojů, restaurací, diskoték, kanceláří, obchodů a vstupních hal technikou AIRBRUSH. Velmi oblíbené je vymalování dětských pokojíků pohádkovými motivy. Jsme schopni Vám připravit i obraz nebo sadu obrazů na zakázku jako dekorativní doplněk interiéru.

VÝROBA REKLAMY

Vytvoříme Vám vizitky, reklamní letáky, polepy výloh či reklamní polepy automobilů. Dále vyrábíme cedule, plachty, samolepky nebo tuning polepy aut či motorek. To vše z řezané nebo tištěné grafiky. Pro výrazné označení prodejen dodáváme výrazná plastická loga.

CORPORATE IDENTITY, LOGA

Jsme schopni vytvořit grafickou identitu Vaší firmy. Navrhneme a vyrobíme logo, vizitky, obaly na zboží a veškeré další reklamní materiály v jedinečném designu Vaší firmy.

FIREMNÍ WEBY, ESHOPY, SEO, INTERNETOVÉ REKLAMNÍ KAMPANĚ

Připravíme pro Vás na míru webouvou prezentaci nebo eshop s optimalizací pro prohlížeče, tzv. SEO. Optimalizovat lze i již existující a funkční stránky.Optimalizace SEO naučí Vaše stránky lépe reagovat na vyhledávaná slova a proto se budou zobrazovat ve výsledcích hledání na předních pozicích. Dále umíme navrhnout a zrealizovat internetovou kampaň, která na Vaše stránky upozorní a přitáhne potenciální zákazníky.

AIRBRUSH

Pro náročné zákazníky nabízíme stříkání motivů a textů technikou airbrush na automobily, helmy, reklamní štíty nebo rámy kol.

 

 

 

 

 

Zde najdete podrobnější popis služeb, která Vám
REKLAMNÍ AGENTURA
ŽELVIČKA

nabízí:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poslední práce

picture 1

picture 2

Tady můžete vidět naše poslední práce.

více